İstanbul Konya Nakliyat Ambarı

İstanbul Konya Nakliyat Ambarı

Parsiyel nakliye hizmetlerinde İstanbul’dan Konya’ya ve tüm ilçelerine hizmet veren firmamız alanında tecrübeli personelleri ile nakliye hizmetini gerçekleştirmektedir. Parsiyel nakliye; aynı güzergâh üzerinde faklı müşterilerin yüklerinin kamyon veya tır vasıtasıyla taşınma işlemine denir. Bu işlem müşterilerin nakliye maliyetini düşürdüğünden dolayı tercih edilmektedir. Farklı müşterilerin yüklerinin taşınmasında yüklerin karışma gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sistemde yükler gidecekleri bölgeye göre nakliye aracına yerleştirilir. İlk indirilecek yükler nakliye aracına en son yerleştirilerek herhangi bir karışıklık oluşmaz. Titiz ve özenli olarak çalışan ekiplerimiz ile Konya ambar olarak müşterilerimizin yük ve eşyalarını itina ile taşımaktayız.

 

Yazlıklara taşınmak isteyen yazlıkçıların ya da öğrenci evlerinin eşyaları bir kamyonu doldurmayacak kadar az olabilmektedir. İşte böyle bir durumda Parsiyel taşımacılık hizmeti önem kazanmaktadır. Aynı güzergâh dahilinde parça eşyalarınızın taşınmasına olanak veren bu taşıma sistemi bütçenizi zorlamayacaktır. Eşyalarınızın özenle zarar görmeden taşınması için gerekli tedbirleri alan Konya Ambar firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Nakliye hizmeti öncesinde müşterilerimizin eşya, yüklerini sorunsuz taşımak ve bir taşıma planı oluşturmak için ön çalışma yapmaktayız. Bu çalışma da eşya miktarı ve eşyaların ambalajında kullanılacak malzemeleri belirleriz. Ofis taşıma hizmetinde ve diğer eşyaların taşınmasında özenle ambalajlanan malzemeleriniz gidecek lokasyona göre belirli bir düzen dâhilinde nakliye aracına yerleştirilir.

Bir ekip ruhu ile işlerimizi yürüterek parça eşyalarınızı Konya’nın Selçuklu, Meram, Karatay, Ereğli, Akşehir, Beyşehir, Çumra, Seydişehir, Ilgın, Cihanbeyli ve diğer ilçelerine taşımaktayız. Parsiyel taşımacılık hizmeti sunan birçok sektörün arasında ekonomik ve kaliteli hizmet sunan Konya Nakliyat firmamız tüm eşyalarınıza tek tek poliçe yaparak gözünüz arkada kalmadan taşıma hizmetinizi gerçekleştirir. Firma olarak değer verdiğiniz eşyalarınızı parsiyel taşıma sektöründe deneyimli olan firmamıza taşıtmanız ekonomik ve güvenli bir nakliye hizmeti alacağınız anlamına gelir. Parsiyel yükler M3 cinsinden En X Boy X Yükseklik X Adet olarak hesaplanır. Bu hesaplama karayolu tonajı baz alınarak yapılır. Parça eşya nakliye işlemi hava ve deniz yolu ile de yapılabilmektedir. Nakliye fiyatları taşınacak usulün tonaj birimi üzerinden hesaplanmaktadır. Karayolu nakliyesinde Parsiyel taşıma işlemine uygun nakliye kamyonlarımız ve tırlarımız kullanılmakta, eşya miktarına göre nakliye aracının cinsi belirlenmektedir.